5 priežastys kodėl verta naudotis drono paslaugomis

Turbūt niekas neprieštaraus, kad norint parduoti savo NT(nekilnojamą turtą) šiais laikais yra ypatingai svarbu turėti vaizdo medžiagos ir iš paukščio skrydžio. Drono paslaugos iš dronas24.lt padės jums tai pasiekti. Potencialiems pirkėjams dabar yra svarbu matyti ne tik objekto vidų, tačiau ir kokioje aplinkoje randasi objektas, kokie yra gyvenamojo rajono patogumai (prekybos centrai, autobusų stotelės, ir kita infrastruktūra). Mūsų kainas rasite čia.

Dronai atskleidžia naujas NT perspektyvas kuriuos paprasti fotografai tiesiog negali parodyti

Su šiuolaikinėmis dronų technologijomis dronai gali pasiūlyti neprilygstamas naujas perspektyvas iš paukščio skrydžio, kurių tradicinė fotografija tiesiog negali prilyginti. Pakildami į dangų bepiločiai orlaiviai sukuria plačius kadrus iš oro, kurie demonstruoja visas jūsų nekilnojamo turto sąvybes, išplanavimą, aplinkos kraštovaizdį ir kaiminystės patogumus (prekybos centrai, autobusų stotelės ir kita). Potencialiems nekilnojamo turto pirkėjams suteikiamas vaizdas iš paukščio skrydžio,leidžiantis jiems visapusiškai suprasti ir pamatyti nekilnojamo turto ypatybes ir aplinką esančią aplink objektą.

drono paslaugos

Nekilnojamo turto ypatybių demonstravimas

Dronai su kameromis nekilnojamo turto sąvininkui leidžia lengviau aprodyti potencialiam pirkėjui aplink objektą esančias ypatybes. Daugumai pirkėjų namo pirkimas yra tikrai reikšmingas įvykis jų gyvenime, todėl su unikaliais vaizdais pozityviai nustebinsite potencialų pirkėją, sukelsite jam/jai pozityvių emocijų jau vien per medžiagą iš paukščio skrydžio.

Namas prie švedės tvenkinio

Leidžia sukurti unikalų NT skelbimą kuris tikrai atkreips pirkėjų dėmesį

Lietuvoje kur būsto sąvininkų skaičius yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje (šaltinis) – pagal turimus duomenis net 89% Lietuvos gyventojų yra savo būsto savininkai. Tai reiškia, kad norint parduoti savo nekilnojamą turtą yra juntama ypatinga konkurencija. Todėl naudojant dronus, lengviau išskirsite savo objektą iš kitų žmonių skelbimų.

Esate komercinę veiklą vykdantis asmuo? Lankytojai ras jūsų verslą lengviau

Dažnai asmenys pradedantys vykdyti komercinę veiklą susiduria su keblumu, kad atsidarius naują parduotuvę potencialus jūsų lankytojai neranda tikslios vietos. Tarkim klientas ieško jūsų parduotuvės per Google Maps ir iš nuotraukų mato tik tokį įrašą:

Google Business listing

Mūsų klientas kuriam darėme trumpą video. (Ištrauka iš video klipo).
Iš nuotraukos galima matyti, kad yra erdvus automobilių parkingas, yra patogus privažiavimas į servisą, yra trys garažo vartai. Drono paslaugos šiuo atveju padėjo klientui geriau parodyti kokie patogumai yra šalia autoserviso. Ir lengviau rasti jo verslą.

V. Matulionio g. 26 Šiauliai

Esate sodybos nuomotojas? Lankytojus sudomins aplink jūsų objektą esantys ežerai, miškai

Manau neklysiu sakydamas, kad lietuviai mėgsta leisti laiką gamtoje, juk mūsų šalis yra turtinga miškais, ežerais.
Šioje nuotraukoje apačioje matome Apynių namus, esančius panevėžio raj. Iš turimos medžiagos galima matyti, kad sodyba randasi miškų apsuptyje, sodyba turi kubilą, taip pat šalia yra upė, o pilname video klipe taip pat parodomi ir teniso kortai. Nuoroda į YouTube klipą

Apynių namai Kupiškio rajonas